Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο04/11/1715:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/11/1715:00Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.4-7
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Σταυρόπουλος Α.5-2
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/11/1710:30Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Ρούσσης Σ.7-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/11/1713:00Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ.1-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/11/1715:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Κόλλιας Δ.1-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.15-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/12/1712:00Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.2-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή03/12/1715:00Σιαχάμη Α., Γκουριώτης Κ., Κόλλιας Δ.1-1
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Μπέγκος Α.5-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1711:30Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.2-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1715:00Κορολής Β., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1811:30Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.1-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή14/01/1815:003-0 α.α.
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.1-3
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/1811:30Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.1-4
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/01/1815:00Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/1815:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.5-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο27/01/1815:00Μπατάκος Κ., Μπέγκος Α., Κουκουφιλίππου Ε.2-2
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή28/01/1815:00Θεοδώρου Α., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.2-3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΔευτέρα29/01/1815:30Κουτσούκος Γ., Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ.5-1
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ., Αργύρης Ι.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/1811:30Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν.2-5
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/02/1811:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/1810:30Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι.
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/02/1811:00Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Παπαβασιλείου Θ.
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή25/02/1815:30Τούμπας Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ