Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο04/11/1715:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/11/1715:00Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.4-7
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Σταυρόπουλος Α.5-2
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/11/1710:30Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Ρούσσης Σ.7-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/11/1713:00Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ.1-1
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/11/1715:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Κόλλιας Δ.1-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.15-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/12/1712:00Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.2-4
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή03/12/1715:00Σιαχάμη Α., Γκουριώτης Κ., Κόλλιας Δ.1-1
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/12/1715:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1711:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/12/1715:00
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
Ρεπό: ΑΡΓΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΕΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΓΕΑΣ
ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ
Ρεπό: Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ