Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α1 Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/09/1817:00Τσιτουρίδης Π., Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.5-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/09/1817:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο22/09/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/09/1817:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/09/1817:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/09/1817:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.2-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/09/1817:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Ρούσσης Σ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/10/1816:00Νώτης Χ., Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-3
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/10/1816:00Κόλλιας Γ., Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΚΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή07/10/1816:00Μανούχος Ε., Τριανταφύλλου Ρ., Παπαβασιλείου Θ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο13/10/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.1-2
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο13/10/1816:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.4-0
ΠΟΡΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Μπατάκος Κ.0-5
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/10/1816:00Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/10/1816:00Ζώης Μ., Δαρσινός Γ., Αργύρης Ι.0-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/10/1816:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Μαρινόπουλος Π., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.2-0
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/10/1816:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Αντωνόπουλος Σ.0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/10/1816:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή21/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο27/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/10/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο27/10/1816:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π.3-1
ΠΟΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο27/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.1-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/10/1816:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.1-2
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο27/10/1816:00Ζώης Μ., Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Δημάκης Γ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.3-2
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο03/11/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.4-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή04/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Ν.ΚΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.2-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Αντωνόπουλος Σ.3-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.5-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/11/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/11/1815:00Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.3-3
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/11/1815:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Χ.1-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/11/1815:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.0-1
ΠΟΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη28/11/1815:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΡΟΣ0-3 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μαρινόπουλος Π., Βαρελά Β.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/11/1815:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ.0-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Λυκομήτρος Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Αργυρόπουλος Α., Σιαχάμη Α.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή25/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Κουτσούκος Γ., Τούμπας Σ.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Στατεράς Π.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/12/1815:00Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Αργυρόπουλος Α.2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.0-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.1-2
ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή02/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Πρέσβελου Γ.1-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΓΑΛΑΤΑΚυριακή02/12/1815:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή02/12/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.6-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Τριανταφύλλου Ρ.1-2
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.1-4
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.4-2
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/12/1815:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Κάτσουδας Π.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Βαρελά Β.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.4-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή16/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή16/12/1815:00Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.3-3
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο22/12/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.2-5
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο22/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ.1-0
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο22/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ.1-1
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/12/1815:30Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Σκιαδάς Δ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο05/01/1915:00Κόλλιας Γ., Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Ρούσσης Σ.2-2
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/01/1915:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.0-0
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο05/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Κόλλιας Δ.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/01/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Σιαχάμη Α.5-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Λέκκας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.1-3
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/01/1915:00Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Πρέσβελου Γ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη23/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.1-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη23/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.4-5
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη23/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη23/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Βαρελά Β.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο19/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.0-1
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/01/1915:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.2-1
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.1-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/01/1915:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ.5-0
ΠΟΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή20/01/1915:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Χ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο26/01/1915:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/01/1915:00
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/01/1915:00
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/01/1915:00
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/01/1915:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΟΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΟΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΠΟΡΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΕΤΣΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ