Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΠΑ ΑΡΤΕΜΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 7254 από 10388 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1995
Σωματείο: ΠΡΟΣΥΜΝΗ


Στατιστικά

ΠΡΟΣΥΜΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000360'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000839'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
839'---

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20301800'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
900'-600'-

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2011-2012

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000432'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2010-2011

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1010677'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
677'-677'-

SPORT CLUB, αγωνιστική περίοδος 2009-2010

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000464'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

SPORT CLUB, αγωνιστική περίοδος 2008-2009

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000810'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ21-10-183-390'
2.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗ18-11-182-290'
3.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ13-01-192-390'
4.Α2 Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑ20-01-192-590'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ13-10-132-181'
6.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ26-10-133-5-
7.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ02-11-132-138'
8.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ09-11-130-190'
9.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ17-11-132-190'
10.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ23-11-133-1Γκολ!90'
11.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ27-11-133-190'
12.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ01-12-132-590'
13.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ07-12-136-090'
14.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ14-12-131-290'
15.Κατηγορία Α2 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ11-01-140-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.Κύπελλο 7ος ΌμιλοςΜIΔΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ09-09-121-690'
17.Κύπελλο 7ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ16-09-121-090'
18.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣ29-09-121-090'
19.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ07-10-123-390'
20.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ21-10-122-390'
21.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ03-11-121-190'
22.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ10-11-121-090'
23.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ18-11-122-290'
24.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ24-11-123-490'
25.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ01-12-126-090'
26.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ08-12-124-190'
27.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ16-12-122-290'
28.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ22-12-122-290'
29.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ13-01-132-3Κίτρινη Κάρτα 90'
30.Α2 Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ19-01-131-1Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
31.Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ02-02-134-090'
32.Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ03-03-132-2Γκολ!Κίτρινη Κάρτα 90'
33.Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ09-03-137-290'
34.Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 23-03-133-490'
35.Α2 όμιλος ΑΝΟΔΟΥΣΠΕΤΣΕΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ31-03-134-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2011-2012
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.Κύπελλο: 8ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ17-09-110-145'
37.Κύπελλο: 8ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.05-10-111-090'
38.Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ16-10-112-2-
39.Κύπελλο: 8ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ19-10-110-390'
40.Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ30-10-110-144'
41.Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος ΌμιλοςΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ05-11-111-0-
42.Α' Κατηγορία - 1η φάση: 3ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ13-11-114-1-
43.Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ15-01-123-4-
44.Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ21-01-121-3-
45.Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ28-01-122-1-
46.Α2 κατηγορία 2011-12 Β΄ φάση - 3ος ΟΜΙΛΟΣΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ04-02-123-2-
47.3ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 - Γ΄φάση (θέσεις 17-20)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ10-03-121-390'
48.3ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 - Γ΄φάση (θέσεις 17-20)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ17-03-122-216'
49.3ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 - Γ΄φάση (θέσεις 17-20)Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ31-03-121-0-
50.3ος ΟΜΙΛΟΣ Α2 - Γ΄φάση (θέσεις 17-20)Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ07-04-124-257'
Αγωνιστική Περίοδος 2010-2011
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
51.Κύπελλο: 7ος ΌμιλοςΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ07-10-106-1-
52.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ16-10-102-413'
53.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.30-10-101-1-
54.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 17-11-100-090'
55.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ20-11-101-390'
56.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ27-11-101-28'
57.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ04-12-103-045'
58.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ12-12-106-290'
59.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΑ.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ19-12-105-0Γκολ!90'
60.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ08-01-110-1Κίτρινη Κάρτα 33'
61.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΝ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ16-01-110-2-
62.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ29-01-110-2-
63.Β' Κατηγορία (1η φάση) - 5ος ΌμιλοςΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ06-02-111-390'
64.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ19-03-110-038'
65.Β' Κατηγορία (2η φάση) - κατάταξη 6-10Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΥΔΡΑ27-03-112-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2009-2010
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
66.Κύπελλο: 6ος ΌμιλοςΑΡΙΖΟΝΑ - SPORT CLUB09-09-093-090'
67.Γ' Kατηγορία: 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - SPORT CLUB23-01-102-459'
68.Γ' Kατηγορία: 3ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - SPORT CLUB07-02-102-490'
69.Γ' Kατηγορία: 3ος ΌμιλοςΔΑΝΑΟΙ - SPORT CLUB28-02-102-045'
70.Γ' Kατηγορία: 3ος ΌμιλοςSPORT CLUB - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.13-03-102-290'
71.Γ' Kατηγορία: 3ος ΌμιλοςSPORT CLUB - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.20-03-103-690'
Αγωνιστική Περίοδος 2008-2009
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
72.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - SPORT CLUB15-02-095-690'
73.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςSPORT CLUB - ΔΑΝΑΟΙ21-02-090-290'
74.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςΑ.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - SPORT CLUB28-02-095-490'
75.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςΑΡΙΖΟΝΑ - SPORT CLUB11-03-095-190'
76.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςSPORT CLUB - ΑΡΙΖΟΝΑ29-03-090-590'
77.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςSPORT CLUB - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 200005-04-093-290'
78.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςSPORT CLUB - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ23-04-091-690'
79.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςΔΑΝΑΟΙ - SPORT CLUB29-04-096-290'
80.Γ' Κατηγορία: 2ος ΟμιλοςSPORT CLUB - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ06-05-091-290'